Herr Professor Artur Fischer Professor Artur Fischer komt de clubdag op 9 mei in Ridderkerk bezoeken. Hij zal dit doen onder begeleiding van de directeur van fischertechnik GmbH, de heer Marcus Keller. Dit is een geweldige opsteker voor onze club en deze clubdag!

Professor Fischer (89 jaar oud!) en de heer Keller zullen 's ochtends vanuit Stuttgart vertrekken en naar Rotterdam vliegen. We verwachten dat ze tussen 12:30 en 15:00 uur aanwezig zijn op de clubdag. 

In 2006 heeft Professor Fischer in Apeldoorn met iedereen gesproken die een model tentoonstelde. Wil je dit ook een keer meemaken en heb je je nog niet aangemeld, doe dat dan snel!
Als je alleen op bezoek komt hoef je je natuurlijk niet aan te melden...

Status per dinsdag 6 mei 2009: Tobias Brezing (redactie FANCLUB NEWS) komt ook mee!
Status per vrijdagavond 9 mei 2009: Geen afmelding of annulering meer ontvangen. Het lijkt echt te gaan lukken!

   
© fischertechnikclub NL