Aangeleverd door: Rob van Baal
Gemaakt door: Paul van Damme met materiaal van diverse clubleden.
Video informatie: Zaterdag 27 mei 2006. Een memorabele dag voor onze club. In het jaar dat wij als club ons 15 jarig bestaan vieren lukt het dan toch eindelijk om de uitvinder van fischertechnik, Professor Artur Fischer, een clubdag te laten bijwonen. Het bleek een dag te worden die door de clubleden, Professor Fischer én zijn gevolg vanuit fischertechnik GmbH, niet snel vergeten zal worden.
Artur Fischer werd deze dag vergezeld door de volgende medewerkers van fischertechnik GmbH: Herr Keller (directeur), Herr Wohlfarth (hoofd marketing), Herr Knecht (hoofd ontwikkeling en productie) en Herr Brezing (marketing en redactie FanClub News magazine).
Ons clublid Paul van Damme heeft vanzijn eigen videomateriaal én dat van diverse ander clubleden, een totaalverslag van deze dag gemaakt en dit uitgebracht op DVD. Die film kunnen we hier natuurlijk niet laten zien, maar wél een klein stukje eruit. Heeft u interesse in deze DVD, neem dan contact op met de Secretaris.
Zelf afspelen / opslaan: video type = wmv; grootte = 14,2 Mb

   
© fischertechnikclub NL